Meest gezochte producten
Weleda
Brood
Kaas
Melk
Yoghurt
tomaten
olijfolie
Rijst
thee
kefir
Sluiten

Bedrijfsleider Odin Eindhoven

Voor onze winkel in Eindhoven zoeken wij een enthousiaste bedrijfsleider voor 32 – 37 uur per week.

Mensen die boodschappen doen bij Odin dragen bij aan een betere wereld. Al onze producten zijn 100% biologisch en het liefst biodynamisch. Ze komen van leveranciers die, samen met ons, zorgen voor een eerlijke, gezonde en duurzame voedselketen. Voor onze producten zijn geen kunstmest en chemische bestrijdingsmiddelen gebruikt. Ze belasten ons klimaat zo min mogelijk.

Wil jij ook werken aan een betere wereld? Solliciteer dan en maak samen met ons het verschil.

Wat verwachten wij?

Als bedrijfsleider ben je verantwoordelijk voor een goed functionerende biologische winkel voor onze betrokken klanten. Je draagt zorg voor het optimaal inrichten van het verkoopproces om het beste resultaat te behalen. Je weet je team te motiveren, te stimuleren en te inspireren om de gestelde doelen te bereiken. Je zorgt voor een prettige sfeer en werkt mee. Verder zorg je voor netheid en hygiëne en voor een accurate en actuele administratie. Daarnaast geef je zelf het goede voorbeeld door onze leden en klanten te inspireren met jouw kennis en passie voor onze biologische en biodynamische producten.

Wat vragen wij?

Je hebt meerdere jaren ervaring als bedrijfsleider in de retail of horeca en bent gewend om medewerkers te coachen en motiveren. Je hebt commerciële- en leidinggevende kwaliteiten. Je vindt het leuk om te verkopen, presenteert de producten aantrekkelijk en ziet lokale kansen die je graag verzilvert. Je smeedt je eigen team, voert onder andere functionerings- en beoordelingsgesprekken en zorgt ervoor dat de winkelmedewerkers de kennis en vaardigheden hebben om hun werk goed uit te voeren. Je hebt affiniteit met en kennis van biologische en biodynamische voeding en draagt de idealen van Odin actief uit. Je woont in Midden- of Zuid-Nederland en kent het 'groene' netwerk in de omgeving of bent bereid dit te leren kennen.

Wat bieden wij?

Wij bieden een functie waar je je leiderschap verder kunt ontwikkelen in een organisatie die zich dagelijks inzet om idealen te verwezenlijken. Salariëring vindt plaats volgens het functiewaarderingssysteem van Odin. Het salaris is afhankelijk van ervaring en bedraagt ca. € 3.344,84 tot maximaal € 3.821 bruto (incl. ATV) per 4 weken bij een fulltime dienstverband, excl. vakantiegeld en secundaire voorwaarden zoals kortingsvoordeel wanneer je winkelt bij Odin.

Interesse?

Reageer dan door een e-mail met je motivatie en CV te sturen aan Odin, naar Palle van der Wulp via p.vanderwulp@odin.nl.

Solliciteren?

Wij vragen je alleen te solliciteren als je beschikbaar bent op de de aangegeven tijden. Zo ja, dan zijn we benieuwd naar jouw sollicitatie. Schrijf ons waarom jij graag bij Odin wilt werken en stuur deze motivatie samen met jouw CV naar Palle van der Wulp via p.vanderwulp@odin.nl.

Over Odin

Odin is een biologische voedselcoöperatie met winkels verspreid door het hele land. We hebben een bezorgdienst en een groothandel met een distributiecentrum in Geldermalsen en in Marum. Sinds 1983 werken we dagelijks aan het realiseren van ons ideaal: een duurzame, biologische voedselketen van boer tot bord. Dat doen wij o.a. door de biodiversiteit op boerderijen te verbeteren door er bijen te houden. Ook ontwikkelen we zaadvaste groenterassen op onze boerderij De Beersche Hoeve.

Gelukkig worden we door steeds meer bewuste consumenten ontdekt. Duizenden klanten zijn inmiddels lid van onze coöperatie. Zij betalen bij de kassa de ledenprijs die gemiddeld 15% lager ligt dan de prijs voor niet-leden. Samen maken we de beste keuze voor onze gezondheid en voor het klimaat.

Voor onze winkels zijn wij altijd op zoek naar enthousiaste professionals. Wil jij bijdragen aan het realiseren van onze idealen? Wacht dan niet en solliciteer!

Plaats

Eindhoven

Aantal uur

32-37

Type

parttime - fulltime

Vragen over deze vacature?

Onze afdeling medewerkerszaken staat voor je klaar.

+31 (0) 345 588 216

Je kunt ons bereiken van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur.

Winkelmand

Je winkelmand is leeg.

Bestellen