Meest gezochte producten
Weleda
Brood
Kaas
Yoghurt
Melk
tomaten
olijfolie
Rijst
thee
kefir
Sluiten

Aankomend winkelmedewerker Amsterdam Bilderdijkstraat

Wij zoeken voor onze splinternieuwe winkel aan de Bilderdijkstraat versterking voor ons team: een aankomend winkelmedewerker voor 3-6 uur per week.

Mensen die boodschappen doen bij Odin dragen bij aan een betere wereld. Al onze producten zijn 100% biologisch en het liefst biodynamisch. Ze komen van leveranciers die, samen met ons, zorgen voor een eerlijke, gezonde en duurzame voedselketen. Voor onze producten zijn geen kunstmest en chemische bestrijdingsmiddelen gebruikt. Ze belasten ons klimaat zo min mogelijk.

Wil jij ook werken aan een betere wereld? Solliciteer dan en maak samen met ons het verschil.

Wie zijn wij?

Odin is een biologische voedselcoöperatie met winkels verspreid door het hele land. We hebben een bezorgdienst en een groothandel met een distributiecentrum in Geldermalsen en in Marum. Sinds 1983 werken we dagelijks aan het realiseren van ons ideaal: een duurzame, biologische voedselketen van boer tot bord. Gelukkig worden we door steeds meer bewuste consumenten ontdekt. Duizenden klanten zijn inmiddels lid van onze coöperatie. Zij betalen bij de kassa de ledenprijs die gemiddeld 15% lager ligt dan de prijs voor niet-leden. Samen maken we de beste keuze voor onze gezondheid en voor het klimaat.

Voor onze winkels zijn wij altijd op zoek naar gemotiveerde medewerkers die zich samen met ons willen inzetten voor onze idealen. 

Pas jij bij onze splinternieuwe winkel aan de Bilderdijkstraat barstensvol met heerlijke biologische producten en ons gezellige team? Heb je na school tijd en zin om te komen werken bij Odin? Lees dan verder en solliciteer!

Wat ga jij doen?

Winkelmedewerker bij Odin is een ideale baan waar je je passie voor eten en interesse in duurzaam leven kan combineren met geld verdienen. Je hebt flexibele tijden zodat je tijd over houdt voor je andere hobby’s. En als je laat zien wat je kan, is doorgroeien goed mogelijk.

Afhankelijk van je werktijden kan je dag bestaan uit: 

 • zelfstandig verkoopklaar maken van de versafdelingen en zorg dragen voor een goede presentatie
 • bestellen van versproducten en bijbehorende voorraadbeheer
 • het aantrekkelijk presenteren van producten door middel van productpresentaties
 • het helpen van klanten bij de versafdelingen en het beantwoorden van hun vragen
 • het klantvriendelijk afrekenen van boodschappen bij de kassa
 • aan het einde van de dag zorg je ervoor dat de winkel netjes wordt achtergelaten voor de collega's die de volgende dag werken.

Waar ben jij goed in?

 • je steekt graag je handen uit de mouwen en bent wekelijks op gezette tijden beschikbaar 
 • je vindt werken vanaf 7:00 uur 's ochtends of tot 20:00 uur 's avonds geen probleem
 • je werkt graag met versproducten zoals kaas, groenten en brood 
 • je hebt sociale vaardigheden en bent klantgericht
 • je kunt nauwkeurig werken en je leert vlot hoe je onze computer en kassa kunt bedienen
 • je kunt in het weekend werken en bij uitzondering op feestdagen.

Wat bieden wij?

 • een bruto uurloon vanaf € 5,48 (16 jaar) tot € 14,35 (21 en ouder) 
  per uur (all-in uurloon), afhankelijk van leeftijd en ervaring.
 • een dynamische werkplek waarin je echt wat kunt bijdragen aan een mooiere wereld
 • ruimte om je te ontwikkelen en bij te dragen aan de idealen van Odin
 • fijne collega's en een heel leuk team!
 • ledenvoordeel wanneer je zelf boodschappen doet bij Odin. (Odin betaalt hiervoor iedere maand jouw maandbijdrage aan het ledensysteem.

Eerst meer weten?

Meer informatie bij Anouk Janson, via a.janson@odin.nl

Solliciteren?

Voldoe je aan bovenstaande omschrijving, dan horen we graag van je! Schrijf ons waarom jij graag bij Odin wilt werken en stuur deze motivatie samen met jouw beschikbaarheid naar Anouk Janson, a.janson@odin.nl. We laten dan snel wat horen! 

Is deze functie niet geschikt voor je, maar lijkt Odin je toch een leuke organisatie om voor te werken? Hou dan de vacatures op onze website in de gaten. Wellicht hebben we op een later tijdstip een functie die aansluit bij jouw beschikbaarheid.

Plaats

Amsterdam

Aantal uur

3-6

Type

parttime

Vragen over deze vacature?

Onze afdeling medewerkerszaken staat voor je klaar.

+31 (0) 345 588 216

Je kunt ons bereiken van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur.

Winkelmand

Je winkelmand is leeg.

Bestellen