Laat je meenemen in de wereld van zaadvaste gewassen op boerderij De Beersche Hoeve
Op zaterdag 18 oktober ben je van harte welkom op de Zaadvaste Dag bij De Beersche Hoeve – een leerzame en gezellige dag met een rondleiding, diner en inspirerende gesprekken.
Teun Luijten, Janneke Benschop en Luc Schoonen nemen je mee met een uitgebreide rondleiding op De Beersche Hoeve. Je ontdekt alles over veredeling, vermeerdering en de teelt en oogst van bijzondere zaadvaste gewassen. Een unieke kans om te ontdekken hoe zaadvaste gewassen worden geteeld en geoogst – en uiteindelijk als pure, smaakvolle maaltijd op je bord belanden.
Aansluitend schuif je aan voor een feestelijk vegetarisch driegangendiner, bereid met de oogst van het land. De keuken is in handen van Janneke, chef van de avond én de bedenker van de recepten die je misschien al kent uit het magazine en de receptenboekjes. Verwacht pure, seizoensgebonden gerechten, met een verrassende amuse inclusief twee drankjes.
Tussen de gangen door delen Theo Boon en Merle Koomans van den Dries hun visie op landbouw, voedselsoevereiniteit en onze relatie met de aarde. Hun verhalen brengen verdieping en verbinden hoofd en hart – precies zoals deze dag bedoeld is.