Meest gezochte producten
Weleda
Brood
Yoghurt
Kaas
Melk
tomaten
olijfolie
Rijst
thee
kefir
Sluiten

Medewerker Service Geldermalsen

Voor ons hoofdkantoor in Geldermalsen zoeken we een medewerker Service voor 15 uur per week. 

Mensen die boodschappen doen bij Odin dragen bij aan een betere wereld. Al onze producten zijn 100% biologisch en het liefst biodynamisch. Ze komen van leveranciers die, samen met ons, zorgen voor een eerlijke, gezonde en duurzame voedselketen. Voor onze producten zijn geen kunstmest en chemische bestrijdingsmiddelen gebruikt. Ze belasten ons klimaat zo min mogelijk. Wil jij ook werken aan een betere wereld? Solliciteer dan en maak samen met ons het verschil.

Wat ga je doen?

Als medewerker service werk je in teamverband om de klantvriendelijkheid van Odin te waarborgen. Je werkt op ons kantoor in Geldermalsen. Je taken zijn via mail en telefoon contact onderhouden met winkeliers, consumenten, coöperatieleden en collega’s van andere afdelingen. Snelle beslissingen, servicegericht denken en een vlotte afhandeling van e-mails en telefoontjes is de grootste uitdaging. Daarbij heb je enkele eigen taken en verantwoordelijkheden en draag je bij aan optimalisatie van Odin.nl.. Zo draag je samen met je collega’s bij aan het realiseren van de idealen van Odin.

Wat zijn jouw vaardigheden?

• Je kunt goed in teamverband werken

• Je werkt gestructureerd, secuur, bent stressbestendig en besluitvaardig

• Je bent klantvriendelijk en probleemoplossend ingesteld

• Je kunt professioneel werken met MS Word en MS Excel

• Je kunt inzichtelijk en professioneel werken met een klanten database

• Mailen en spreken in Nederlands en Engels is geen probleem

Wat verwachten wij?

• Je hebt relevante ervaring (een pré) of de juiste vaardigheden om de functie goed uit te oefenen

• Je hebt goede beheersing van de Nederlandse taal, zowel mondeling als geschreven

• Je hebt zin om mee te werken aan verdere professionalisering van onze afdeling

• Je hebt affiniteit met of kennis van biologische voeding

Wat bieden wij?

We bieden een dynamische werkplek in een organisatie die zich dagelijks inzet om idealen te realiseren. Je salaris is volgens de CAO Groothandel aardappelen, groente en fruit: € 2579 t/m € 3010 bruto per maand bij een fulltime dienstverband van 38 uur, afhankelijk van ervaring. Je krijgt een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd en medewerkerskorting op je biologische boodschappen.

Over Odin

Odin is een biologische voedselcoöperatie met winkels in een groot deel van het land. We hebben een bezorgdienst en een groothandel met een distributiecentrum in Geldermalsen en in Marum. Sinds 1983 werken we dagelijks aan het realiseren van ons ideaal: een duurzame, biologische voedselketen van boer tot bord. Dat doen wij onder andere door de biodiversiteit op boerderijen te verbeteren door er bijen te houden. Ook ontwikkelen we zaadvaste groenterassen op onze boerderij De Beersche Hoeve. Gelukkig worden we door steeds meer bewuste consumenten ontdekt. Duizenden klanten zijn inmiddels lid van onze coöperatie. Zij betalen bij de kassa de ledenprijs die gemiddeld 15% lager ligt dan de prijs voor niet-leden. Samen maken we de beste keuze voor onze gezondheid en voor het klimaat. Voor onze organisatie zijn wij altijd op zoek naar enthousiaste professionals. Wil jij bijdragen aan het realiseren van onze idealen? Wacht dan niet langer en solliciteer!

Interesse?

Reageer dan door een e-mail met je motivatie en CV te sturen aan Odin, via g.kluytmans@odin.nl t.a.v. Gracie Kluijtmans. Wil je eerst meer informatie? Neem dan contact met ons op via 0345-576 572.

Plaats

Geldermalsen

Aantal uur

15 uur

Type

parttime

Vragen over deze vacature?

Onze afdeling medewerkerszaken staat voor je klaar.

+31 (0) 345 588 216

Je kunt ons bereiken van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur.

Winkelmand

Je winkelmand is leeg.

Bestellen