Meest gezochte producten
Weleda
Brood
Yoghurt
Kaas
Melk
tomaten
olijfolie
Rijst
thee
kefir
Sluiten

HR officer Geldermalsen

Voor ons hoofdkantoor in Geldermalsen zoeken we een enthousiaste en gemotiveerde HR Officer voor 24-32 uur per week, ter vervanging van zwangerschapsverlof voor de periode tot eind 2024, met perspectief op verlenging.

Odin wil dat iedere medewerker actief en met plezier bijdraagt aan ons succes door persoonlijk leiderschap, duidelijke taken, bevoegdheden en verantwoordelijkheden. De afdeling Medewerkerszaken draagt zorg voor medewerkers- en salarisadministratie en alle overige voorkomende werkzaamheden voor de ca. 900 medewerkers van alle vestigingen van Odin (distributiecentra, winkels, boerderij, imkerij).

Wat ga je doen?

Als HR Officer ben jij samen met jouw HR-collega’s verantwoordelijk voor verschillende HR-taken. Je zorgt ervoor dat onze HR-processen soepel verlopen en dat alle medewerkers goed ondersteund worden. Onze afdeling bestaat uit een team van 5 collega’s waarmee je nauw samenwerkt.

Jouw takenpakket is gevarieerd en omvat uiteenlopende taken rondom verzuim, het organiseren van onze opleidingen en het ondersteunen bij het opzetten en uitvoeren van een aantal projecten. Taken zijn o.a.:

 • zorgen voor een goede administratie in AFAS op het gebied van verzuim en opleidingen
 • telefonisch of per mail vragen beantwoorden van leidinggevenden
 • plannen van afspraken met de arbodienst en verwerken van rapportages
 • opstellen van re-integratieplannen in samenwerking met de HR Adviseur en bedrijfsarts
 • controle op naleving van de Wet verbetering poortwachter
 • organiseren van verschillende trainingen zoals BHV, NIX, veiligheid, gespreksvoering etc.
 • vacatures plaatsen op diverse jobboards (Indeed, Studentjobs etc.) i.s.m. onze marketing collega’s

Jouw profiel

Je hebt een actieve werkhouding en je bent leergierig, kunt goed zelfstandig werken, communiceert helder en duidelijk, spreekt en schrijft goed Nederlands en werkt erg nauwkeurig. Je hebt minimaal enkele jaren relevante werk en/of stage-ervaring op een HR-afdeling. Je hebt kennis van AFAS (of een vergelijkbaar systeem) en je bent digitaal handig. Verder heb je kennis van de Wet verbetering poortwachter en ervaring in de opvolging ervan. Heb je ook nog affiniteit biologische landbouw en/of voeding? Dan is dat een groot pluspunt.

Wat bieden wij

 • een dynamische baan voor 24 - 32 uur in een hecht HR team waar je veel kunt leren
 • een tijdelijke baan ter vervanging van zwangerschapsverlof tot eind 2024 met perspectief op verlenging
 • een salaris dat afhankelijk is van ervaring en €2.859,00 tot maximaal €3.417,01bruto per maand bedraagt, bij een fulltime dienstverband van 38 uur, excl. vakantiegeld en secundaire voorwaarden
 • korting op je biologische boodschappen in onze winkels en/of de bezorgdienst
 • onderdeel zijn van een gezellig HR team op ons hoofdkantoor in Geldermalsen

Interesse?

Voor meer informatie over de vacature kun je contact opnemen met Merle Heusschen (HR Manager) via 06 -33 28 19 82 of medewerkerszaken@odin.nl. Wil je solliciteren? Stuur dan je c.v. en motivatie naar medewerkerszaken@odin.nl.

Over Odin

Odin is een biologische voedselcoöperatie met winkels verspreid door het hele land. We hebben een bezorgdienst en een groothandel met een distributiecentrum in Geldermalsen en in Marum. Sinds 1983 werken we dagelijks aan het realiseren van ons ideaal: een duurzame, biologische voedselketen van boer tot bord. Dat doen wij o.a. door de biodiversiteit op boerderijen te verbeteren door er bijen te houden. Ook ontwikkelen we zaadvaste groenterassen op onze boerderij De Beersche Hoeve.

Gelukkig worden we door steeds meer bewuste consumenten ontdekt. Duizenden klanten zijn inmiddels lid van onze coöperatie. Zij betalen bij de kassa de ledenprijs die gemiddeld 15% lager ligt dan de prijs voor niet-leden. Samen maken we de beste keuze voor onze gezondheid en voor het klimaat.

Wil jij bijdragen aan het realiseren van onze idealen? Solliciteer dan bij ons!

Plaats

Geldermalsen

Aantal uur

24 - 32

Type

parttime

Vragen over deze vacature?

Onze afdeling medewerkerszaken staat voor je klaar.

+31 (0) 345 588 216

Je kunt ons bereiken van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur.

Winkelmand

Je winkelmand is leeg.

Bestellen