Repromedewerker in Geldermalsen

Ons hoofdkantoor in Geldermalsen zoekt zo snel mogelijk een medewerker Repro voor 15 tot 22,5 uur per week. 

Over Odin

Odin is een biologische voedselcoöperatie met winkels in een groot deel van het land. We hebben een bezorgdienst en een groothandel met een distributiecentrum in Geldermalsen en in Marum. Sinds 1983 werken we dagelijks aan het realiseren van ons ideaal: een duurzame, biologische voedselketen van boer tot bord. Dat doen wij onder andere door de biodiversiteit op boerderijen te verbeteren door er bijen te houden. Ook ontwikkelen we zaadvaste groenterassen op onze boerderij De Beersche Hoeve.

Gelukkig worden we door steeds meer bewuste consumenten ontdekt. Duizenden klanten zijn inmiddels lid van onze coöperatie. Zij betalen bij de kassa de ledenprijs die gemiddeld 15% lager ligt dan de prijs voor niet-leden. Samen maken we de beste keuze voor onze gezondheid en voor het klimaat. Voor onze organisatie zijn wij altijd op zoek naar enthousiaste professionals. Wil jij bijdragen aan het realiseren van onze idealen? Lees dan verder en solliciteer!

Wat ga je doen?

Als medewerker repro werk je in onze eigen drukkerij op kantoor in Geldermalsen. Tijdens je werkdagen heb je afwisselende taken zoals printen, kopiëren, vouwen en passen maken voor onze coöperatieleden. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het sorteren en verzendklaar maken van mailingen, poststukken, nieuwsbrieven, assortimentslijsten, schapkaarten, posters e.d. voor de verschillende klantgroepen van Odin. Je hebt een controlerende rol met betrekking tot de kwaliteit van het printwerk en je zorgt ervoor dat alles volgens de afgesproken planning de deur uit gaat. Samen met je collega beheer je de voorraad van o.a. kantoorbenodigdheden, papier en folders en werk je aan het verbeteren van de werkprocessen van jouw afdeling.

Wat zijn jouw vaardigheden?

• Je kunt goed zelfstandig werken en deadlines halen

• Je werkt gestructureerd en secuur

• Je bent collegiaal en kunt snel meebewegen

• Je houdt van een opgeruimde werkomgeving en helpt daar zelf graag aan mee

• Je kunt werken met MS Word en MS Excel en makkelijke software maak je je snel eigen

• Je kunt zorgvuldig omgaan met machines

Wat verwachten wij?

• Je hebt relevante ervaring of de juiste vaardigheden om de functie goed uit te oefenen

• Je hebt goede beheersing van de Nederlandse taal, zowel mondeling als geschreven

• Je hebt zin om mee te werken aan verdere professionalisering van onze afdeling

• Je werkdagen zullen zijn maandag, donderdag en vrijdag en in overleg ben je meer uur beschikbaar

Wat bieden wij?

We bieden een dynamische werkplek in een organisatie die zich dagelijks inzet om idealen te realiseren. Je salaris is volgens de CAO Groothandel aardappelen, groente en fruit: € 1504 t/m € 2686 bruto per maand bij een fulltime dienstverband van 38 uur, afhankelijk van je leeftijd en ervaring. Je krijgt een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd met de intentie op een vaste aanstelling. Ook krijg je medewerkerskorting op je biologische boodschappen.

Interesse?

Reageer dan uiterlijk op door je motivatie en CV te sturen naar g.kluytmans@odin.nl o.v.v. vacature medewerker repro. Wil je eerst meer informatie? Neem dan contact op met Gracie Kluijtmans via bovenstaand e-mailadres.

Odin

De Panoven 1

4191 GV Geldermalsen

Plaats

Geldermalsen

Aantal uur

15 - 22,5 uur per week

Type

parttime

Vragen over deze vacature?

Onze afdeling medewerkerszaken staat voor je klaar.

+31 (0) 345 588 216

Je kunt ons bereiken van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur.

Winkelmand

Je winkelmand is leeg.

Bestellen