Marktmedewerker Almere

We zoeken een sterke gemotiveerde Marktmedewerker voor 3-12 uur voor de boerenmarkt in Almere

Mensen die boodschappen doen bij Odin dragen bij aan een betere wereld. Al onze producten zijn 100% biologisch en het liefst biodynamisch. Ze komen van leveranciers die, samen met ons, zorgen voor een eerlijke, gezonde en duurzame voedselketen. Voor onze producten zijn geen kunstmest en chemische bestrijdingsmiddelen gebruikt. Ze belasten ons klimaat zo min mogelijk.

Wil jij ook werken aan een betere wereld? Solliciteer dan en maak samen met ons het verschil.

Wij zoeken een sterke gemotiveerde Marktmedewerker(ster) voor 3-12 uur. Werktijden elke zaterdag van 06:30 tot 14.30 uur

Wie zijn wij?

Odin is een biologische voedselcoöperatie met winkels verspreid door het hele land. We hebben een bezorgdienst en een groothandel met een distributiecentrum in Geldermalsen en in Marum. Sinds 1983 werken we dagelijks aan het realiseren van ons ideaal: een duurzame, biologische voedselketen van boer tot bord. Gelukkig worden we door steeds meer bewuste consumenten ontdekt. Duizenden klanten zijn inmiddels lid van onze coöperatie. Zij betalen bij de kassa de ledenprijs die gemiddeld 15% lager ligt dan de prijs voor niet-leden. Samen maken we de beste keuze voor onze gezondheid en voor het klimaat.

Voor onze winkels en marktkraam zijn wij altijd op zoek naar gemotiveerde medewerkers die zich samen met ons willen inzetten voor onze idealen. Pas jij bij ons groeiende concept? En wil je ons team versterken op de leukste marikt in wijde omstreken? Lees dan verder en solliciteer!

Wat ga jij doen?

Als marktmedewerker vervul je een belangrijke en sociale rol. Je word eerst ingewerkt op de markt. Aanspreken van klanten en dus niet verlegen zijn is een pre. Alles is te leren en daarvoor is ervaring geen vereiste. Het is ook de bedoeling dat je alleen kan opstarten en/of afsluiten bij uitval van een collega. Deze uren kunnen eventueel worden gecombineerd met het werken in onze boerderijwinkel in Almere Oosterwold.

Dus wat ga jij doen?

 • Het opbouwen en afbouwen van de markt
 • Het opbouwen en afbouwen van de marktstal
 • Het bedienen van de kassa
 • Het aanspreken van klanten en hierbij zo goed mogelijk een klant adviseren en te woord staan
 • Het leren reilen en zeilen op onze marktkraam.

Waar ben jij goed in?

 • Je kunt nauwkeurig werken
 • Je bent sterk en kan doorpakken
 • Je hebt sociale vaardigheden en je bent natuurlijk klantgericht.
 • Je hebt een pro-actieve werkhouding.
 • Je bent leergierig naar de biologische wereld.
 • Je bent flexibel
 • Je zet graag een stapje extra voor de klant

Wat bieden wij?

 • Een bijzondere werkplek waarbij je kennis van biologische producten en gezonde voeding kunt ontwikkelen.
 • Fijne collega's en een heel leuk team!
 • Een bruto uurloon vanaf € 7,39 (18 jaar) tot € 12,95 (21 en ouder) per uur (all-in uurloon ingeschaald op winkelmedewerker 2), afhankelijk van leeftijd en ervaring.
 • Ledenvoordeel wanneer je zelf boodschappen doet bij Odin. (Odin betaalt hiervoor iedere maand jouw maandbijdrage aan het ledensysteem.)

Eerst meer weten?

Meer informatie bij Mirelle Wagenaar & Kaylee Sterkenburg via almerevliervelden@odin.nl.

Solliciteren?

Wij vragen je alleen te solliciteren als je beschikbaar bent op de de aangegeven tijden. Zo ja, dan zijn we benieuwd naar jouw sollicitatie. Schrijf ons waarom jij graag bij Odin wilt werken en stuur deze motivatie samen met jouw CV naar almerevliervelden@odin.nl t.a.v. Mirelle Wagenaar & Kaylee Sterkenburg.

Is deze functie niet geschikt voor je, maar lijkt Odin je toch een leuke organisatie om voor te werken? Hou dan de vacatures op onze website in de gaten. Wellicht hebben we op een later tijdstip een functie die aansluit bij jouw beschikbaarheid.

Plaats

Almere

Aantal uur

3 - 12

Type

parttime

Vragen over deze vacature?

Onze afdeling medewerkerszaken staat voor je klaar.

+31 (0) 345 588 216

Je kunt ons bereiken van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur.

Winkelmand

Je winkelmand is leeg.

Bestellen