Sluiten

Medewerker ICT Geldermalsen

Voor onze afdeling automatisering op het hoofdkantoor in Geldermalsen zijn we op zoek naar een medewerker ICT voor 32-38 per week.

Mensen die boodschappen doen bij Odin dragen bij aan een betere wereld. Al onze producten zijn 100% biologisch en het liefst biodynamisch. Ze komen van leveranciers die, samen met ons, zorgen voor een eerlijke, gezonde en duurzame voedselketen. Voor onze producten zijn geen kunstmest en chemische bestrijdingsmiddelen gebruikt. Ze belasten ons klimaat zo min mogelijk. Wil jij ook werken aan een betere wereld? Solliciteer dan en maak samen met ons het verschil.


Wie zijn wij?

Odin is een biologische voedselcoöperatie met winkels verspreid door het hele land. We hebben een bezorgdienst en een groothandel met een distributiecentrum in Geldermalsen en in Marum. Sinds 1983 werken we dagelijks aan het realiseren van ons ideaal: een duurzame, biologische voedselketen van boer tot bord. Gelukkig worden we door steeds meer bewuste consumenten ontdekt. Duizenden klanten zijn inmiddels lid van onze coöperatie. Zij betalen bij de kassa de ledenprijs die gemiddeld 15% lager ligt dan de prijs voor niet-leden. Samen maken we de beste keuze voor onze gezondheid en voor het klimaat.

Binnen het ICT team verzorg je samen met je collega's de informatie- en communicatietechnologie van de verschillende bedrijfstakken van Odin. Denk aan het netwerk dat het mogelijk maakt dat de kassa’s in de winkels goed werken tot het programmeren van de handscanners in de distributiecentra en het bedrijfskritische ERP-systeem. 

Wat ga jij doen?

Als medewerker ICT vervul je een belangrijke rol en is elke dag anders bij Odin. Je start je dag met een lekker kopje biologische koffie of thee. Als je net klaar bent met een ticket van een collega uit één van de Odin winkels af te handelen, vraagt een collega uit het distributiecentrum je hulp met een scanner die niet goed werkt. Hiervoor trek je je veiligheidsschoenen aan en je loopt mee naar het warehouse om het probleem op te lossen. Samen met de gebruiker probeer je de klacht te reproduceren en op te lossen of te registeren. Je geplande werk voor vandaag is een specificatie maken voor een nieuwe pakbon. Hiervoor heb je al informatie verzameld bij collega's van verschillende afdelingen. Je legt je analyse vast en beschrijft daarbij de huidige en de gewenste situatie. Je sluit je werkdag af met de voorbereiding voor de volgende dag. Want de volgende dag begint je dag in één van onze winkels waar je samen met onze leverancier een aanpassing op ons kassasysteem gaat testen.

De functie is lekker veelzijdig. Je taken komen overeen met de taken die passen bij een functioneel beheerder, systeembeheerder, helpdesk medewerker en analist. Ook ga je zelfstandig aan de slag met:

 • Het ondersteunen van je collega’s in de winkels met bestaande en nieuwe functionaliteiten van POS systemen;
 • Het oplossen van kleine en grote problemen die collega's via een ticketingsysteem melden; 
 • Wensen vanuit management vertalen naar functionele specificaties en toepassingen; 
 • Het overleggen en coördineren van ICT gerelateerde zaken in samenwerking met onze externe partners.

Wat neem je mee?

 • Je bent leergierig, hebt een sterk analytisch inzicht en denkt in oplossingen
 • Je bent communicatief sterk en behulpzaam ingesteld 
 • We hopen op HBO werk- en denkniveau
 • Natuurlijk heb je ervaring met POS- en ERP systemen
 • Ervaring als functionele beheerder is een pré
 • Ervaring met software implementatie

Wat bieden wij?

 • Een afwisselende functie waar je je verder kunt ontwikkelen in een organisatie die zich dagelijks inzet om idealen te verwezenlijken.
 • Fijne collega's en een heel leuk team!
 • Salariëring vindt plaats volgens het functiewaarderingssysteem van Odin. Voor deze functie is het salaris tussen € 3044 - € 3934 bruto per maand.
 • Als secundaire arbeidsvoorwaarde krijg je kortingsvoordeel wanneer je bij Odin winkelt.
 • Ledenvoordeel wanneer je zelf boodschappen doet bij Odin. (Odin betaalt hiervoor iedere maand jouw maandbijdrage aan het ledensysteem.)

Meer weten of solliciteren?

Wil je meer weten? Neem dan contact op met Nathaly Stoker via n.stoker@odin.nl. Wil je solliciteren? Stuur dan een e-mail met jouw motivatie en CV naar n.stoker@odin.nl.

Is deze functie niet geschikt voor je, maar lijkt Odin je toch een leuke organisatie om voor te werken? Hou dan de vacatures op onze website in de gaten. Wellicht hebben we op een later tijdstip een functie die aansluit bij jouw beschikbaarheid.

Plaats

Geldermalsen

Aantal uur

32 - 38 uur

Type

parttime - fulltime

Vragen over deze vacature?

Onze afdeling medewerkerszaken staat voor je klaar.

+31 (0) 345 588 216

Je kunt ons bereiken van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur.

Winkelmand

Je winkelmand is leeg.

Bestellen